Державна екологічна інспекція у Черкаській області провела планову перевірку одного з комунальних підприємств міста Ватутіне, в ході якої виявила порушення вимог природоохоронного законодавства в галузях атмосферного повітря та водних ресурсів (підземних вод), пише Діловий регіон. 

Відповідальна посадова особа притягнута до адміністративної відповідальності за порушення права державної власності на надра (підземні води) та порушення права державної власності на води по статтях 47 і 48 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для усунення виявлених вищевказаних недоліків та за відсутність виробничого контролю за станом атмосферного повітря комунальне підприємство отримало припис, повідомили у Держекоінспекції області.

Відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, завданих державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, розраховані збитки за самовільне водокористування на суму 538,5 тисяч гривень, які будуть пред’явлені до добровільного відшкодування.

Від Author

Коментарі закриті.