Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2016р. становила 4442 грн, що у 3,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн) і склала 102,4% до жовтня 2016р. та 122,1% до листопада 2015р. Про це “Економіка Сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ статистики у Черкаській області.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників у фінансовій та страховій діяльності, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів.

Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,4–2,4 раза. Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, наданні інших видів послуг, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, операціях з нерухомим майном не перевищувала 64% від середнього рівня по економіці.

Від Author

Коментарі закриті.