Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 37,1 млн грн. Про це “Економіка Сьогодення дізналась від прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 164 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок розпочато 33 досудових розслідувань.

У 261 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу за порушення бюджетного законодавства як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 424 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 149 – до дисциплінарної та матеріальної та 11 посадових осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 364,9 млн грн.

Від Author

Коментарі закриті.