Найбільшим досягненням міської влади за рік мер Черкас Анатолій Бондаренко назвав налагодження співпраці із підприємством “Азот”, що дало можливість місту отримати від хімічного заводу 15 тролейбусів, закуплених ще у 2012 році, інформує «Дзвін».

“Найбільший успіх, це коли поїхали ті тролейбуси, які кілька років стояли на території підприємства”, – на мить замислившись, відповів Бондаренко на запитання журналістів.

А найбільшою невдачею Бондаренко називає те, що місто не встигло відремонтувати бульвар Шевченка до Нового року і не освоїло виділені державою кошти на закупівлю спортивного інвентарю.

“Ви знаєте, що тендер на роботи на бульварі Шевченка тричі переносився. Ми сподівались, що встигнемо, однак погода взяла своє. І прикро, що не встигли нанести хоча б вирівнюючий шар асфальту. Ще одним прорахунком вважаю те, що місто не використало 3, 6 мільйона гривень на придбання спортивного інвентарю, виділених завдяки народному депутату Олегу Петренку із Державного бюджету. З цього приводу будемо робити і кадрові висновки”, – зазначив мер, проте наголосив, що пониження в посаді екс-очільниці міського департаменту освіти Марини Бакланової з ситуацією не пов’язане.

Від Author

Коментарі закриті.