Наказом Державної фіскальної служби України від 14.12.2016 №1019 затверджено нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання суб’єктами господарювання усіх форм власності.

Оновлений Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена. Загальна кількість моделей – 146. Про це “Економіка Сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області.

З реєстром та коментарем до нього можна ознайомитись за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/94957.html

Також варто звернути увагу на те, що згідно з вимогами Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та з врахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 №502, суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі – продажу готівкової іноземної валюти, зобов’язані з 17 грудня 2016 року застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

За незастосування РРО передбачено застосування фінансових санкцій та накладення адміністративного штрафу.

Позицію Національного банку України з даного приводу можна прочитати тут: https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=40920121&cat_id=55838

Від Author

Коментарі закриті.