У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом службового підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Досудовим розслідування встановлено, що жителька Золотоніського району, працюючи начальником одного з поштових відділень, будучи наділеною організаційно-розпорядчими функціями щодо організації роботи ВПЗ, у період часу з квітня по травень 2016 року, використовуючи своє службове становище в особистих корисливих інтересах, з метою протиправного і безоплатного вилучення чужого майна, яке знаходилося у її правомірному володінні, з наміром в подальшому обернути його на свою користь, діючи умисно та усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій і бажаючи настання їх шкідливих наслідків замість здійснення виплат підробила, а саме внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів, а саме до відомостей на виплату соціальної щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань шляхом підписання вказаних документів від імені отримувачів вказаної допомоги.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) та ч. 2 ст. 191 КК України (тобто привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

Від Author

Коментарі закриті.