В ході вивчення стану дотримання вимог чинного законодавства України щодо порядку передачі в оренду державного та комунального майна, Золотоніською місцевою прокуратурою в діях одного із орендарів встановлено суттєві порушення вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що призвели до недоотримання орендної плати місцевим бюджетом. Про це повідомляє прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

Встановлено, що відділом комунального майна м. Канева, як орендодавцем, укладено договір оренди нерухомого майна з фізичною особою-підприємцем. Однак, останній свої зобов’язання щодо сплати орендної плати за період  використання комунальної власності з липня 2015 по теперішній час виконував неналежним чином, внаслідок чого за ним рахувалася заборгованість зі сплати орендної плати. Крім того, за несвоєчасне перерахування орендних платежів боржнику нараховано пеню. Всього борг фізичної особи-підприємця за орендну комунального майна склав більше 13 000 грн.

З метою усунення вказаних порушень Закону та повернення вище коштів до місцевого бюджету, Золотоніська місцева прокуратура звернулась з позовом до суду з вимогами стягнути з орендаря суму заборгованості та нараховану пеню з подальшим зарахування коштів на рахунок відділу комунального майна.

Від Author

Коментарі закриті.