Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно двох місцевих жителів, які на підставі підробних документів самовільно зайняли та використовували у власних цілях приміщення, належне редакції обласної газети. Про це сайту “Економіка сьогодення” повідомляє прес-служба Прокуратури Черкаської області.

Крім того, зловмисники уклали фіктивний договір оренди даного приміщення, переслідуючи мету отримання його в подальшому у власність.

Внаслідок вказаних дій законні власники приміщення, вартість якого складає майже півтора мільйона гривень, були протиправно позбавлені доступу до нього та його використання, чим останнім завдана значна шкода.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно даних осіб за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст.190 (заволодіння чужим майном та придбання права на майно шляхом обману (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах), ст. 356 (самоуправство, тобто самовільне, в супереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремою організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода громадським інтересам та інтересам власника), ч. 1 ст.358 (підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, з метою використання його підроблювачем), ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

Санкція найтяжчого із зазначених злочинів (ч. 4 ст. 190 КК України) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Від Author

Коментарі закриті.