Державна податкова інспекція у м. Черкасах пропонує малому бізнесу оцінити переваги доопрацьованого сервісу «Електронний кабінет платника».

Відтепер можна буде підготувати, заповнити та надіслати податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця та податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи в електронному вигляді. Таку можливість надано завдяки допрацьованому сервісу «Електронний кабінет платника».

У відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) в режимі «Бланки податкової звітності» можна заповнити, завантажити та роздрукувати Декларацію, а у приватній частині (особистий кабінет) в режимі «Введення звітності» платник може підготувати та надіслати до контролюючого органу Декларацію в електронному вигляді. За результатами обробки Декларації квитанції 1 та 2 будуть розміщені в режимі «Вхідні/вихідні документи» особистого кабінету.

Форма та Інструкція щодо заповнень таких декларацій, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

Безкоштовні електронні ключі платники можуть отримати за адресою: вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77.

Від Author

Коментарі закриті.