Цех М-9 з виробництва аміачної селітри Черкаського «АЗОТ», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробив у грудні близько 105 тис. тонн продукції, повідомляє Прес-центр ПАТ “Азот” м.Черкаси.

Це рекордний показник виробництва аміачної селітри за всю історію існування цеху.

«Підприємство стабільно працює на повній потужності, збільшуючи виробіток продукції. Грудень став найбільш показовим у цьому плані. Ми виробили рекордну кількість аміачної селітри, яку відвантажуємо виключно на внутрішній ринок. На сьогодні найголовніше завдання як для Черкаського «Азоту», так і для всіх українських виробників міндобрив, – забезпечити українських аграріїв необхідною кількістю добрив для проведення весняної посівної», – наголосив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Завдяки високій якості, добрива черкаського виробництва користуються незмінним попитом у споживачів і затребувані на внутрішньому ринку. Черкаський ПАТ «АЗОТ» є на сьогодні найбільшим в Україні виробником аміачної селітри з часткою 51%.

«Вчасне проведення ремонтів та реконструкцій обладнання, постійне вдосконалення технологічного процесу дозволяє нам нарощувати обсяги виробництва продукції та підвищувати її конкурентоспроможність. Щохвилини ми виробляємо більше двох тонн високоякісних добрив, які одразу ж пакуються та відвантажуються залізничним або автомобільним транспортом споживачам», – розповідає Іван Мартем’янов, начальник цеху М-9 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Якісне та зручне пакування аміачної селітри – ще одна перевага черкаських добрив, яку цінують споживачі. Аміачну селітру пакують в мішки по 25 і 50 кілограмів та біг-беги вагою 500 і 1000 кілограмів. Пакування продукції здійснюється відповідно до міжнародних норм, яких дотримується Черкаський «Азот», пройшовши сертифікацію з Інтегрованої системи менеджменту (ІСМ).

Загалом, у IV кварталі 2015 року Черкаський «Азот» виробив та відвантажив споживачам понад 290 тис. тонн аміачної селітри.

 

Від Author

Коментарі закриті.