У звязку зі зміною порядку оплати послуг гарячого водопостачання в міслі Черкаси на підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 6.06.2014 р. №650, з 1 липня 2014 року споживачі з централізованим гарячим водопостачанням (надавачі послуг «Черкаська ТЕЦ» та КПТМ «Черкаситеплокомуненерго») сплачують за такою схемою:
1. За централізоване водопостачання – Водоканалу – тільки за холодну воду;
2. За централізоване водовідведення – Водоканалу – за весь обсяг води.
Для споживачів, що оплачують згідно з нормами у платіжці зменшиться норма на централізоване водопостачання.
Для споживачів, що сплачують за показниками приладів обліку, схема оплати така:
1. За централізоване водопостачання – Водоканалу – по сумі обсягів лічильників холодної води;
2. За централізоване водовідведення – Водоканалу – по сумі обсягів всіх лічильників (у тому числі, і лічильників гарячої води).
Оскільки послуга водовідведення розраховується на весь обсяг води, споживачам потрібно на Водоканал передавати показники лічильників як холодної, так і гарячої води.
Наприклад.
Сім’я Іванчука І. І. спожила:
Холодної води – 3 куб.м ;
Гарячої води – 4 куб.м
За централізоване водопостачання вони оплатять:
3 куб.м х 3,696 (тариф холодної води) = 11,09 грн
За централізоване водовідведення вони оплатять:
(3 куб.м + 4 куб.м) х 3,924 (тариф водовідведення) = 27,47 грн








Коментарі закриті.