Черкаським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України під час здійснення контролю за додержанням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції на ринку реалізації лікарських засобів було виявлено, що ФОП Уманський В.Ф. у порушення вимог розпорядження Держлікслужби України від 18.07.2013 № 15865-1.3/2.0/17-13 про тимчасову заборону реалізації (торгівлі), зберігання та застосування лікарського засобу «ЛІНКАС ПАСТИЛКИ», пастилки зі смаком меду та лимона №16, серії 2812089, виробництва Хербіон Пакистан Прайвет Лімітед, Пакистан, реалізовував зазначений лікарський засіб, реалізовував зазначений лікарський засіб, що підтверджено приписом Державної служби з лікарських засобів у Черкаській області.

З метою усунення причин виникнення порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції адміністративною колегією територіального відділення надано ФОП Уманському В.Ф. (смт.Буки) обов’язкові для розгляду рекомендації.

Про результати розгляду рекомендацій суб’єкт господарювання має повідомити територіальне відділення у десятиденний строк.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.