З початку року на рахунки платників відшкодовано 315,8 млн. грн. податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом минулого року рівень відшкодування зріс на 7,6 відс. або на 22,2 млн.грн. ГУ Міндоходів у Черкаській області максимально задовольняє поточні заявки на відшкодування ПДВ (за сім місяців заявлено 230,3 млн.грн.) та ліквідує невідшкодований залишок попередніх періодів. Про це повідомила заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.
Вона зауважила, що сума бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунки платників податків зросла в області за останні два роки. Так, за 2012 рік платники отримали 402,5 млн.грн., що на 10 відс. більше, ніж у 2011 році. Наразі відшкодування проводиться у першу чергу підприємствам з іноземними інвестиціями (частка – 5,4 відс. від загальної суми) за умовами Податкового кодексу– автоматично (6 відс.) та іншим платникам і експортерам (88,6 відс).
В області зростає кількість платників податків, що автоматично отримують бюджетне відшкодування, і сума відшкодованого «автоматом» ПДВ. Цього року можливостями автоматичного відшкодування скористалися 11 підприємств області, тоді як минулоріч за 7 місяців – лише 3. Загальна сума автоматично відшкодованого податку з початку року склала 18,1 млн. грн., що у 5,5 разів більше, ніж попереднього року (відшкодовано 3,3 млн.грн.).








Коментарі закриті.