Одеські залізничники активно вдосконалюють умови на вокзалах та станціях для комфортного перебування на їх території людей з особливими потребами, повідомляє прес-служба Одеської залізниці. Наразі виконано третину від запланованих залізницею обсягів робіт.

Зокрема, на станціях Черкаси, Христинівка, Корсунь, Городище, Кам’янка, Фундукліївка, Цвіткове, Цибулеве розміщено інформаційні стенди з інформацією про знаходження чергування груп працівників відповідальних за допомогу інвалідам.

У вагонах моторвагонного рухомого складу поновлено 53 таблички “Місця для інвалідів”, а також регулярно звучать оголошення про необхідність пасажирам поступатися місцем особам з обмеженими фізичними можливостями та громадянам похилого віку.

На всіх вокзалах Одеської залізниці у залах очікування виділено зони відпочинку для інвалідів. Відповідні оголошення розміщено на інформаційних стендах для пасажирів та передаються по гучномовному зв’язку.

Щомісяця у структурних підрозділах залізниці проводяться технічні заняття для популяризації положень Конвенції про права інвалідів а з боку керівного складу вокзалів та станцій, забезпечено постійний контроль за належним обслуговуванням даної категорії пасажирів.

 

Від admin

Коментарі закриті.