Місцеві бюджети додатково отримали 509 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. За словами в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександра Лебедєва, такими є результати заслуховування керівників підприємств-боржників із виплат зарплат на спеціальних комісіях за участю працівників Міндоходів та індивідуальної роботи з боржниками.
Зокрема, погасили зарплатні борги перед робітниками три державних підприємства на загальну суму 757,3 тис. грн. Під контролем перебуває і розмір заробітної плати. Майже 700 підприємств та 303 підприємці, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум, підвищили рівень оплати праці, внаслідок чого бюджет отримав додаткових 648,9 тис. гривень. Олександр Лебедєв зауважив, що працівники Міндоходів Черкащини у посиленому режимі працюють з несвідомими керівниками підприємств і громадянами-підприємцями, які не бажають своєчасно і в повному обсязі розраховуватися з трудівниками.
– Питання виплати заробітних плат в регіоні перебуває під пильним контролем. І це не лише питання забезпечення наповнення бюджету, а й вирішення долі людей, питання достатку родин працюючих, здоров’я і щастя дітей, зрештою майбутнього Черкащини, – підкреслив Олександр Лебедєв. З початку року проведено 121 перевірку щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. Сто одинадцять з них (92 %) виявили порушення. Донараховано 7,308 млн. грн податку, до бюджету надійшло 796 тис. грн.








Коментарі закриті.