Набрала чинності Постанова КМУ від 10 квітня 2013 р. №403, якою встановлено Порядок визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів.

Так, документом встановлено механізм визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів з метою визначення доходу від їх продажу (обміну) для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб, повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

Згідно з Порядком, середньоринковою вартістю транспортних засобів є величина, яка визначається статистичними методами і еквівалентна імовірній ціні, за яку може здійснюватися купівля-продаж транспортних засобів певної марки та моделі з відповідним строком експлуатації та пробігом на встановлену дату проведення оцінки.

Крім того, прописано, що середньоринкова вартість транспортних засобів розраховується щокварталу Мінекономрозвитку для кожної марки та моделі транспортних засобів з урахуванням року випуску та пробігу. Така інформація оприлюднюється до 10 числа наступного місяця в установленому Мінекономрозвитку порядку на офіційному веб-сайті для вільного доступу та зберігається протягом 1095 днів з дня її оприлюднення.

Від admin

-1 коментар до “Середньоринкова вартість автомобілів розраховуватиметься щокварталу”
  1. А назвать конкретный адрес на сайте трудно? Перелопатил весь сайт, – нигде НИЧЕГО! Есть строчка: “Розрахунок середньоринкової вартості транспортних засобів”, но кроме строчки ничего нет. Очередная пустышка? Наподобие, обеспечение инвалидов тюнерами для приема цифровых каналов телевидения. Год прошел, – и никто ничего не знает… Концы в воду… Как уже надоела эта ложь во ВСЕМ!!!

Коментарі закриті.