Держфінінспекція в Черкаській області провела ревізію комунального підприємства «Уманська міська лікарня» за період з 01.01.2011 по 31.01.2013. За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на суму понад 454 тис. грн, з них операції, що призвели до втрат, на суму майже 120 тис. грн. Про це інформує прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.

Зокрема, виявлено, що у лікарні не завжди правильно нараховувалась та виплачувалась заробітна плата, а також були встановлені факти утримання понаднормативних посад працівників. Внаслідок цього, медичному закладу завдано збитків, на суму 62,5 тис. грн.

Також було встановлено, що до кошторису лікарні внесені недостовірні дані щодо чисельності операторів котельні, як наслідок – завищена вартість витрат на технічне обслуговування. Зазначене порушення призвело до незаконних витрат бюджетних коштів на суму понад 11,7 тис. грн.

Допущені порушення й при оплаті комунальних послуг. Так, за рахунок бюджетних коштів, оплачено вартість природного газу, спожитого орендарями, на загальну суму 32,6 тис. грн.

Окрім того, під час ревізії виявлено, що з метою уникнення відображення фактичного стану по використанню теплової енергії в бухгалтерському обліку не відображена кредиторська заборгованість по вказаних послугах на суму майже 300 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано органи прокуратури.

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.