Корпорація «Богдан» має намір з квітня поточного року відновити роботу заводу легкових автомобілів в Черкасах для виконання виробничої програми на 2013 рік з врахуванням досягнутих попередніх домовленостей з постачальниками машинокомлектів і випустити до 15 тис. автомобілів – на 25% більше, ніж роком раніше.

Як повідомив президент корпорації Олег Свинарчук, досягти конкретних домовленостей з партнерами і сформувати виробничий план корпорація змогла завдяки рішенню про введення Україною на три роки додаткових мит на ввезення автомобілів з двигунами 1-2,2 л, яке набере чинності 13 квітня.

Працюючий завод – це гарантія стабільності економіки черкаського регіону. В 2012 році компанія відрахувала до бюджету у вигляді податків та зборів 168,5 млн. грн. (2011 рік – 286,5 млн. грн.).

За словами керманича корпорації, введення додаткового мита має стати першим кроком у комплексі мір, спрямованих на підтримку автомобілебудівної галузі.

«Втім, введення мита – сигнал до інвесторів, що галузь є об’єктом уваги Уряду, що зацікавленість держави в працюючому машинобудуванні є»,- зазначив Олег Свинарчук.

Нагадаємо, 14 березня 2013 року в газеті “Урядовий кур’єр” опубліковано Повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі “Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту”. Спеціальні заходи впроваджуються строком на три роки у вигляді спеціального мита залежно від об’єму циліндрів двигуна: понад 1000 см3, але не більше як 1500 см3 у розмірі 6,46%; понад 1500 см3, але не більше як 2200 см3 у розмірі 12,95%; Заходи застосовуються через 30 днів з дня опублікування вказаного повідомлення.

 

Від admin

Коментарі закриті.