Український ПриватБанк розвиває мережу цілодобових відділень, в яких клієнтів будуть обслуговують не звичні банківські працівники, а банкомати та термінали самообслуговування. Як повідомили в банку, перші два таких відділення вже відкрилися в Дніпропетровську. А до кінця травня в різних регіонах країни буде працювати більше сотні цілодобових банківських офісів.

– Тут як в футуристичних фільмах – немає каси і співробітників, але можна оплатити будь-який рахунок, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування, – говорить керівник Департаменту розвитку ПриватБанку Сергій Згонік. – У такому банку можна і вдень і вночі швидко отримати гроші з депозиту або отримати переказ, в тому числі з-за кордону, зарахувавши його на картку і зняти при необхідності готівку в банкоматі.

Як зазначили в банку, користуватися послугами таких відділень зможуть тільки клієнти ПриватБанку. Пропуском у відділення самообслуговування стане пластикова картка.

Такі банки працюють без вихідних та перерв, а отримати всі банківські послуги тут можна за допомогою терміналу самообслуговування і банкомату. Управління такими банківськими роботами зрозуміло і доступно будь-якому клієнту. А для тих, хто буде вперше користуватися системою самообслуговування, у відділеннях є зручні покрокові інструкції по оплаті послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на карту.

До кінця року ПриватБанк планує збільшити мережу терміналів самообслуговування до 12 000 штук.

Від admin

-1 коментар до “Мережу цілодобових відділень відкриває ПриватБанк”
 1. прикольно, зашел себе в 2:00, а там уже братки из Донецка ждут 🙂

 2. Зачем тогда сайт приват 24? Опять тратят деньги впустую. А у меня у вас зарплата – 2000 грн, а вкалываю как лошадь!

 3. Гость 19.03.2013 в 21:57 д… оказался:)…. а Приватбанк молодцы!!

 4. Вирішено – ІДУ ДО ВАС!

 5. Вот мудозвоны !
  Лучше бы добавили кассиров в отделения приватбанка – а то постоянно в очереди стоишь.
  За последние пол года ни разу ! не было свободно !!!

 6. пользуйся Приват24 и банкоматами с терминалами и кассиров можно сокращать

 7. Приват 24, если ты сидишь дома, за компом, у тебя есть инет и ты умеешь им пользоваться! Это сравнительно не большая клиентура банка, для того, что бы на нее делать ставку. Я больше чем уверен, что кто-кто, а Приват 300 раз отмерит,, нежели будет вкладывать деньги в пустышку. У меня есть инет, но предпочитаю пользоваться вышеописанными терминалами…хоть в три часа ночи проведи картой, зайди в помещение и сними-положи наличку и т.п. А по поводу зарплаты – если ты до сих пор не уволился, а вкалываешь, как раб, за несчастных 2000 грн – в таком случае тебя все устраивает!

 8. это типа можно зайти в пустое отделение по чужой карте, взломать/сломать банкомат и унести немного с… денех каломойского?
  мелочь, а приятно.

 9. ржу… да да,актуально в нынешнее время

 10. В Києві на Милославській вже півроку так відділеня працює.
  Буває,користуюсь у ночі

Коментарі закриті.