Корпорація “Богдан” хотіла б отримати стратегічного інвестора для свого підприємства в Черкасах, продавши йому частину акцій підприємства. Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив Президент корпорації “Богдан” Олег Свинарчук, інформує AUTO-Consulting.

– Ми ведемо переговори з цілою низкою компаній про залучення стратегічного інвестора. Ми готові поділитися частиною в акціонерному капіталі. Наші автомобілі вже застаріли і нам необхідно їх міняти.

Весь час з початку кризи ми дотували завод і у нас не залишалося грошей для розвитку. Зараз ми шукаємо нові моделі, які б відповідали існуючому конкурентному середовищу, – сказав Олег Свинарчук.

При цьому він не назвав компаній, з якими ведуться переговори. Однак в AUTO-Consulting відзначають, що “Богдан” вів переговори як з європейськими, так і з китайськими виробниками про організацію виробництва їх автомобілів на заводі “Богдан”.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що завод обтяжений великими кредитними зобов’язаннями, які доведеться розділити і новому потенційному інвестору підприємства. Будівництво заводу в 2008 році обійшлося в $ 330 млн.

Точна сума, за яку готові продати “Богдан” поки офіційно не називалася.

Корпорація “Богдан” в кризу вже втратила один свій виробничий актив, а саме, автобусний завод в Черкасах, на якому випускали відомі моделі А092 і А093, який був перейменований в підприємство “Український автобус” та відновив випуск машин під торговою маркою Ataman.

Від admin

Коментарі закриті.