Як повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, на виконання доручень Держфінінспекції України та планів контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Черкаській обасті на І квартал 2013 року, фахівці інспекції проведуть ревізії фінансово-господарської діяльності
Черкаського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств
, Сімілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської, ВАТ по газопостачанню та газифікації “Черкасигаз”, КП “Аеропорт Черкаси” та КП “Готельний комплекс “Дніпро” Черкаської обласної ради. Також будуть перевірені установи охорони здоров”я та соціального захисту населення.
Крім цього, фахівці Держфінінспекції проведуть ревізії державних навчальних закладів, зокрема фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу “Черкаське вище професійне училище” та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка.
В полі зору інспекторів опиняться районні бюджети. Так, у І кварталі проводитиметься ревізія місцевих бюджетів на території Драбівського району.
Аудитори інспекції візьмуть участь у державному фінансовому аудиті виконання Державної цільової програми технічної політики в агропромисловому комплексі.
Про факти порушення законодавства зазначеними об”єктами можна повідомляти за “Телефоном довіри” №63-85-90.








Коментарі закриті.