Учень Кам’янської загальноосвітньої школи № 1 I-III ступенів 11-Б класу Ярослав Швець взяв участь у ІІІ Всеукраїнській виставці науково-технічних молодіжних інновацій і творчих проектів учнів-членів Малої академії наук «Майбутнє України», яка нещодавно проходила у Київському палаці дітей та юнацтва. На виставці було презентовано понад 100 проектів й експонатів із різних напрямків науково-технічної творчості.

Кам’янчанин представив у номінації екологічна безпека та енергозбереження твердопаливний котел піролізного типу «ЕКОТЕРМ-50». Суттєвою особливістю цього котла є двохстадійне спалювання спочатку твердих, а потім газових енергоносіїв. Крім того, запроваджена нова конструкція шамотної форсунки з автоматичним регулюванням подачі повітря в камери згорання, а це дало змогу порівняно з аналогічними котлами зекономити до 40% твердого біопалива.

Ярослава Швеця відзначено дипломом цієї виставки, який йому вручив президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Довгий.

 

Від admin

Коментарі закриті.