Міністерство інфрастуктури України та “Укрзалізниця” в перспективі планують впровадити прискорений рух між Києвом та обласними центрами, які розміщені у 300-кілометровій зоні від столиці. Про це під час відкриття ТПС “Дарниця” повідомив віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

За словами Колеснікова, в найближчому майбутньому прискорені поїзди, які будуть вироблені в Україні і розраховані приблизно на 200 пасажирів, будуть курсувати зі столиці до Кіровограда, Чернігова, Черкас та інших міст. Новий маршрут отримає “Український експрес” і до Львова.

– Новий маршрут на Львів пролягатиме через Вінницю та Хмельницький, – повідомив Колесніков.

За його словами, зараз розглядається, як проміжний варіант сезонне рух прискорених поїздів зі столиці в Крим.

– Якщо будемо вкладатися, щоб пасажири виїжджали з київського вокзалу близько 0:00, і вже вранці вийшли в Сімферополі, ми підемо на такий експеримент, – зазначив Колесніков.

Щодо розвитку швидкісного руху в напрямку “Київ-Москва” Борис Колесніков повідомив, що це питання стане предметом обговорення в разі значного зростання пасажиропотоку на маршруті і платоспроможності громадян України.

Від admin

Коментарі закриті.