Обурені безвідповідальним ставленням до обробітку земель керівництва ТОВ АПК «Сервіс», група пенсіонерів, які здають цьому товариству землю в оренду, звернулася до голови Кам’янської райдержадміністрації Віталія Архип’юка з вимогою розірвати договори оренди.

– Наші паї, що перебувають у користуванні ТОВ АПК «Сервіс» використовуються з порушенням загальноприйнятих технологій обробітку ґрунту, що веде до надмірного забур’янення та зниження родючості землі, не вносяться мінеральні та органічні добрива, низька врожайність. Наразі земельні ділянки перебувають у занедбаному стані, не прибрані з осені, не зорані на зиму, вкриті щільним сухим високим минулорічним бур’яном серед якого пробиваються сходи озимого ячменю, соняшнику, кукурудзи, – розповів один із пенсіонерів Віктор Кужіль.

Його колега Федір Бичок наголосив, що все життя вони проробили на цій землі, знають її ціну і не можуть байдуже спостерігати таку безгосподарність.

В.Архип’юком було прийнято рішення, що при райдержадміністрації буде створена спеціальна земельна комісія, яка вивчить стан полів і внесе свої пропозиції, а вже після збирання врожаю можна поставити питання про розірвання угод.

Від admin

Коментарі закриті.