Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури http://www.mtu.gov.ua, автомобільні перевізники почали легалізувати свою діяльність: за останній місяць до міністерства інфраструктури поступило понад 150 заяв від нелегалів з наміром вивести свій бізнес із тіні. Про це повідомив Голова Укртрансінспекції Євген Пронченко під час круглого столу щодо проблем нелегальних перевезень на пасажирському автотранспорті під головуванням Віце-прем’єр-міністра–Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

– Автомобільні перевізники завдяки нашій роботі почали виходити з тіні: за останній місяць до нас надійшло понад 150 заяв на видачу тимчасових дозволів з гарантією з боку перевізників упродовж шести місяців перейти на безпечні транспортні засоби великої місткості, – сказав Євген Пронченко.

За його словами, тільки в Чернігівській області вже легалізовано 40 перевізників. Тож тепер пасажири зможуть скористатися якісними автопослугами у напрямках з Чернігова до Сум, Полтави, Рівного, Луцька.

Голова Укртрансінспекції зазначив, що станом на 25 квітня працівниками Інспекції на території України спільно з ДАІ, ДСБЕЗ МВС України і ДПС України проведено 2 тис. рейдів, під час яких складені 4,2 тис. актів перевірок дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. За результатами розгляду матеріалів про виявлені порушення до нелегальних автоперевізників застосовані фінансові санкції на суму понад 2,3 млн. грн, з яких до Державного бюджету України вже перераховано 1,5 млн. грн.

Працівниками ДАІ МВС України складено 3,5 тис. протоколів про адміністративні правопорушення, ДСБЕЗ, УБОЗ МВС України – 105 протоколів про адміністративні правопорушення, співробітниками податкової служби складено 50 матеріалів.

Більшість нелегальних перевезень пасажирів здійснюються в напрямку Києва з дев’яти областей України: Хмельницької, Сумської, Чернігівської, Волинської, Житомирської, Вінницької, Рівненської, Черкаської, Полтавської. Укртрансінспекція на цих напрямках проводить посилені контрольні заходи: лише з початку року складено 1432 актів перевірок, відповідно до яких передбачено накладення штрафів на загальну суму понад 1 млн. грн. Також співробітниками ДАІ складено 698 протоколів, співробітниками ДСБЕЗ – 62 матеріали.

– 30 автобусів нами було поставлено на штрафмайданчики і заборонено до експлуатації. Ще п’ятдесят перевізників позбавлені ліцензії, – сказав Євген Пронченко.

Від admin

Коментарі закриті.