Нову і унікальну для українського ринку продукцію – чотириколісний велосипед випускатимуть на Черкаському ПАТ «ТЕМП». Таким чином на заводі вирішили поєднати комфорт автомобіля і переваги велосипеда.

Велосипед простий і зручний у використанні.

Це транспортний засіб з мускульним приводом, що поєднує простоту, економічність і екологічність велосипеда зі стійкістю і комфортом автомобіля. Вело-мобіль призначений, як правило, для експлуатації на дорогах з твердим покриттям – на алеях парків чи санаторіїв.

– Ми створили цей транспорт за власної ініціативи напередодні відкриття паркового сезону, – розповідає провідний конструктор ПАТ «ТЕМП» Олександр Єщенко. – Адже вело-мобіль призначений для прогулянок парками, бульварами, набережними, площами міст. Тому думаємо, що замовниками переважно будуть муніципальні служби.

Наприкінці квітня новий транспортний засіб черкаського виробництва пройшов випробування. На сьогодні підготовлені фахівці та налагоджено заводське обладнання для серійного виробництва вело-мобілів.
Частина конструкцій до нового транспортного засобу виготовляється на ПАТ “ТЕМП”. Окремі комплектуючі постачаються з Китаю, рульове керування запозичили у «Таврії».

Веломобіль оснащений спеціальним сидінням для маленьких діток, що дає можливість насолодитися прогулянкою на свіжому повітрі для всієї родини.

Конструкція оснащена тентом з вологовідштовхуючої тканини, який призначений для захисту від прямих сонячних променів та невеликого дощу. Також, тент виконує естетичну функцію, додаючи велосипеду певного шарму.

Від admin

Коментарі закриті.