Завод гарячого цинкування, будівництво якого розпочато у жовтні 2010 року, розпочав роботу. Урочистості з нагоди відкриття підприємства відбулися вчора за участі голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

Завод вважається унікальним в Україні. Тут встановлено найбільшу ванну для цинкування металоконструкцій, що дозволяє цинкувати металеві вироби довжиною 15 метрів і вагою до восьми тонн.

Власники заводу ТОВ «Компанія «Метал Інвест» інвестувала в проект 110 млн грн.

До речі сама компанія ТОВ «Компанія «Метал Інвест», як повідомив директор підприємства Юрій Давидюк, створена на кошти Кіпрської компанії «Winhold Enterprises Limited». Та все ж податки підприємство сплачуватиме в місцевий та державний бюджет України, запевнив очільник області.

Сьогодні завод працює в одну зміну, його роботу забезпечують 120 робітників. Наділі підприємство працюватиме цілодобово. Всього для роботи заводу необхідно 200 чоловік. На заводі встановлено обладнання американської фірми Western Technologies та німецьких фірм. В рік планується реалізовувати продукції на 30 млн. грн.

Завод має можливість оцинкувати металоконструкції різних видів. Зокрема, металічні споруди, опори ліній електропередач (включаючи високовольтні), опори операторів мобільного зв’язку та антенні опори, будівельні металоконструкції, телевізійні, радіотрансляційні мачти та башти, освітлювані та прожекторні опори, дорожні огорожі та знаки, автомобільні кузова та деталі, труби стальні круглі, труби стальні профільні, деталі трубопроводів (фланці, відводи, переходи та інше), металічні вироби, рифлені листи, вироби кріплення, конструкції огорож для об’єктів будівництва, конструкції рекламних щитів, обладнання для сільського господарства (птахівництво, тваринництво), обладнання для водних розважальних комплексів, обладнання для спортивних майданчиків, контейнери для відходів та інше.

Що стосується питань охорони навколишнього середовища, то директор підприємства Юрій Давидюк повідомив присутнім, що завод працює за замкнутим циклом. Викидів в атмосферу не буде, оскільки на підприємстві встановлені сучасні очисні установки, завдяки яким гази фільтруються і перетворюються у тверді відходи, які у свою чергу утилізуються.

Зручне розташування заводу у центральному регіоні України дозволить підприємству мати достатню кількість замовників.

Від admin

Коментарі закриті.