Організація-підрядник, яка торік виграла тендер на ремонт і реконструкцію доріг за кошти, отримані від випуску облігацій, повернула до міського бюджету чотири мільйони гривень авансу, повідомляє прес-служба Черкаського МВК. Перед цим були повернуті ще 8 млн.грн. Як пояснили в департаменті житлово-комунального комплексу, підрядник не виконав роботи, передбачені угодою, тому повернули авансові гроші до міської скарбниці.
Загалом торік ПАТ «ЧАБЗ», яке бралося провести реконструкцію вул.Одеської, будівництво зливової каналізації по вул.Козацькій і зробити реконструкцію вулиць із застосуванням ЩМА, було перераховано 30% суми – майже 17,8 млн.грн. Однак організація виконала роботи лише на 5,2 млн.грн.

– Днями підрядник повернув останні чотири мільйони гривень. Всього повернуто 12 млн. грн. Нині ми маємо намір судитися із організацією за штрафні санкції, адже кошти не були повернуті вчасно, – говорить Олександр Риджаніч.

Нагадаємо, що торік наприкінці грудня міська влада розірвала договір із підрядником, який мав ремонтувати черкаські дороги. Нині готуються нові документи на проведення тендеру. Очікується, що роботи на черкаських вулицях розпочнуться на початку літа.

– Коли середньодобова температура протягом трьох днів складатиме плюс п’ять градусів, спеціалісти проведуть лабораторні дослідження асфальтного покриття та перевірять якість доріг, які ремонтувалися торік. Ми уклали угоду з експертами, які мають встановити причини, чому деякі ділянки вулиць, де провели роботи з облаштування нижнього шару асфальту, фактично «посипалися», — розповів Олександр Риджаніч.

Він також повідомив, що від підрядника надійшов гарантійний лист, що неякісні ділянки він переробить за власний кошт.

Від admin

Коментарі закриті.