ПАТ «Черкаський автобус» розпочав випуск автобусів з двигуном «Євро-4». Це міський автобус малого класу на базі агрегатів виробництва компанії Isuzu. Автобус планується поставляти в основному на російський ринок, оскільки найближчим часом в Росії почнуть діяти вимоги з токсичності «Євро-4».
В даний час автобус А092 з вищевказаним видом двигуна успішно пройшов випробування та сертифікацію.

– Реалізована продукція відповідає всім екологічним і технологічним європейським нормам, стандартам і вимогам, – коментує голова правління ПАТ «Черкаський автобус» Віталій Раабе. – Ми готові постачати свою продукцію на російський ринок. Але сьогодні в Росії вирішується питання про відтермінування техрегламенту, яким передбачався перехід на стандарт «Євро-4» з 1 січня 2012 року. Найближчим часом має вирішитися питання, якого класу автобуси будуть потрібні цій країні …

Цей автобус максимально відповідає вимогам маршрутної мережі з існуючими пасажиропотоками і необхідної економічністю до вартості пасажирокілометрів.

Довідка «ЕС»: Модель автобусів черкаського виробництва А092 неодноразово визнана однією з кращих на вітчизняних виставках з періоду 2001 року, дипломованих і номінована званням «Кращий автобус». Ця модель добре себе зарекомендувала на міських маршрутах Україні, Росії, Білорусії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Грузії та інших країн.
Більше 5000 автобусів черкаського виробництва експлуатується російськими перевізниками в усіх регіонах РФ. Широка мережа дилерів і технічних станцій пропонують постійну наявність на своїх складах автобусів в повному асортименті запасних частин до них, забезпечують постійне сервісне обслуговування транспортних засобів, які користуються заслуженим авторитетом у кінцевих покупців.

Від admin

Коментарі закриті.