В Черкасах з"явиться муфельна піч

Актуальні питання стосовно будівництва муфельної печі у м.Черкасах були обговорені на нараді, яку днями провів перший заступник голови обласної ради Анатолій Рибак. Учасники наради виїхали на місце та оглянули територію, де заплановано побудувати цей об’єкт.

 

Нагадаємо, що необхідність створення в обласному центрі спеціальної печі для спалення біологічних відходів виникла вже давно, проте досить довго далі слів справа нікуди не рухалася. Нині ж справу зрушено з місця. За кошти обласного бюджету закуплено необхідне обладнання, а міська влада знайшла потрібну ділянку, що знаходиться між вулицями Пацаєва та Будіндустріальною.
За словами головного державного санітарного лікаря Черкас Василя Загороднього, у цьому проекті абсолютно витримані розміри санітарно-захисної зони (відведене місце розташоване за один кілометр від житлових масивів, тоді як нормами віддаленості таких об’єктів передбачено вдвічі менше – 500 м). Крім цього, муфельна піч працюватиме автономно, а відтак не буде підключена до міських інженерних комунікацій та каналізації. Це дасть змогу зробити роботу об’єкту безпечною для черкащан.
Звертаючись до представників проектної організації та замовника робіт, Анатолій Рибак звернув увагу на необхідність будівництва під’їзної дороги до об’єкта. Він також повідомив присутніх, що в проекті рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік, який планується розглянути на найближчій сесії обласної ради, передбачається виділення коштів на зазначений об’єкт.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації.

Від admin

Коментарі закриті.