Найближчим часом буде суттєво переглянуто основні автобусні маршрути загального користування в кожному регіоні, зокрема і в Черкаській області. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України–Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час круглого столу на тему: «Проблема нелегальних перевезень на пасажирському транспорті в Україні».

«У той час як місцеві органи влади досі відкривають маршрути «у світле майбутнє», приватні перевізники прорахували пасажиропотоки і визначили маршрути, які дійсно потрібні людям», – сказав Борис Колесніков.

Той факт, що транспортні засоби нелегальних перевізників заповнені на 100%, свідчить про вдалі економічні підрахунки, проведені їх власниками. У цей час нині існуюча мережа маршрутів, якими курсують легальні перевізники, на переконання Віце-прем’єр-міністра України, застаріла і потребує суттєвого аналізу з боку місцевих органів влади.
За словами Бориса Колеснікова, потрібно здійснити кардинальний перегляд нині існуючої мережі автобусних маршрутів загального користування, враховуючи при цьому пасажиропотік, реальні потреби громадян.

«Місцеві органи влади повинні розуміти, скільки саме та якої місткості автобусів потрібно на кожному напрямку. Відтак – створити належні умови роботи легальним перевізникам і, відповідно, конкуренцію», – підкреслив він.

Планується, що на основі переглянутої мережі міжобласних маршрутів буде створено Єдиний реєстр автобусних маршрутів загального користування.

 

Від admin

Коментарі закриті.