Обласний центр матері й дитини

Нещодавно спеціалісти Канівського міськрайонного центру зайнятості презентували послуги служби зайнятості в обласному соціальному центрі матері та дитини, що в місті Каневі.

Наразі центр опікується шістьма молодими жінками Черкащини, які мають дітей віком до трьох років та опинилися у складних життєвих обставинах.
Спеціалісти центру зайнятості поінформували присутніх представниць прекрасної статі про послуги служби зайнятості, зокрема про перспективи працевлаштування за актуальними вакансіями в регіоні, умови професійного навчання за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливості служби зайнятості щодо сприяння в організації власної справи тощо.
У ході зустрічі молодим жінкам були надані поради та відповіді на запитання, які є для них першочерговими і стосуються, в першу чергу, пошуку роботи.
Підопічні соціального центру матері та дитини отримали буклети, брошури, газети та інші інформаційні матеріали служби зайнятості, які допоможуть їм стати більш обізнаними в питаннях пошуку роботи та поінформованими про послуги служби зайнятості в цілому.

За інформацією Черкаської обласної служби зайнятості

Від admin

Коментарі закриті.