УкрЗалізниця

У 2012 році Укрзалізниця продовжує акцію з безкоштовного надання постільної білизни, чаю та кави інвалідам і учасникам війни при проїзді за безкоштовними та пільговими проїзними документами, оформленими в обмін на талони у поїзди Укрзалізниці у внутрішньому та міжнародному сполученні. Акція діє з 2001 року. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства інфраструктури України.
Лише у 2011 році за цією акцією 123,6 тисяч комплектів постільної білизни було надано безкоштовно ветеранам, інвалідам і учасникам війни.
Залізничники завжди з особливою увагою та турботою ставляться до ветеранів. На вокзалах постійно працюють групи, що надають допомогу ветеранам-інвалідам, забезпечують безкоштовний доступ до залів очікування, квиткових кас, камер схову, таксофонів, туалетів. На привокзальних площах облаштовано спеціальні місця для паркування автомобілів ветеранів.
Нагадаємо, Укрзалізницею також започатковано акцію з безкоштовного перевезення дітей віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів всіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.
Акцію з безкоштовного перевезення дітей сиріт теж подовжено на 2012 рік та розповсюджено на плацкартні вагони швидкісних поїздів внутрішнього сполучення (серед них вагони 2-3 класу швидкісних, прискорених і електро- та дизель-поїздів підвищеного комфорту) та приміські поїзди.

                                                  За інформацією офіційного веб-сайту УкрЗалізниці

Від admin

Коментарі закриті.