Черкаський громадський діяч Євгеній Глєбов схвалює ініціативу депутата міської ради

Директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов підтримує ініціативу депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна про внесення змін до Конституції України щодо демократизації системи державного управління та формування дієвого місцевого самоврядування. Про це Євгеній Глєбов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

У Кам’янській міській громаді пройшов мистецький фестиваль “Кам’янська земля – край славетних героїв” 

7 грудня у Кам’янському державному історико-культурному заповіднику відбулась церемонія закриття мистецького фестивалю “Кам’янська земля – край славетних героїв”. Проєкт «Кам’янська земля – край славетних героїв»  переміг у конкурсі  «Малі міста – великі враження», що реалізується за підтримки Уряду та Міністерства культури України.

У Золотоніській школі-інтернаті завищили ціни на продукти харчування для учнів

Господарським судом Черкаської області задоволено позов прокуратури та визнано незаконним збільшення ціни на продукти харчування для учнів Золотоніської школи-інтернат. Прокуратурою встановлено, що Золотоніською загальноосвітньою санаторною школою-інтернат і фізичною особою-підприємцем у 2018 році укладено договір про закупівлю продуктів харчування для учнів

Субсидію в грошовій формі отримують майже 170 тисяч домогосподарств області

Отримувачами субсидії в грошовій формі на Черкащині є майже 170 тис. домогосподарств. Порівняно з неопалювальним періодом, зокрема вереснем цього року, середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг збільшився на 383 грн.

Порушники завдали збитки рибним запасам на  22 695 грн.

Сьомого грудня 2019 року Черкаський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення Правил рибальства. Подія сталася на Кременчуцькому водосховищі, в районі залізничного мосту поблизу м.Черкаси.

Понад 10 000 молодих черкащан забезпечено роботою

З початку року послугами обласної служби зайнятості користувались 13410  безробітних осіб з числа молоді до 35 років (31,6% від загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю протягом року отримували  10655 молодих осіб.

З початку року в області освоїли 7 млрд грн капітальних інвестицій

У січні–вересні підприємства та організації Черкащини за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 7 млрд грн. капітальних інвестицій. Це на 12,4 % більше, ніж у відповідному періоді попереднього року, інформують у Департаменті регіонального розвитку.

На Черкащині на порушників закону про рекламу накладено штрафи

За січень-вересень 2019 року  фахівці управління захисту споживачів дослідили більше 80 об’єктів рекламоносіїв. У 16% випадків виявлено порушення. Про це інформують у головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Черкаська облдержадміністрація та lifecell підписали Декларативну угоду про співпрацю

4 грудня 2019 року відбулася зустріч голови Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара та головного виконавчого директора lifecell Ісмета Язиджи. Учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшого розгортання 4G-покриття в регіоні та впровадження спільних smart-проектів у Черкаській області. Також під час заходу було підписано Декларативну угоду про співпрацю.

Наступного року в декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї.