Громадські організації Черкащини для своєї діяльності отримали 42,3 млн.грн

Про результати своєї діяльності у 2018 році на Черкащині прозвітувались 832 громадські організації. Загальна кількість членів  на обліку цих громадських організацій разом з відокремленими підрозділами нараховує 551,8 тис. осіб, пише Економіка сьогодення.

З 1 липня реалізація електричної енергії оподатковується акцизом

Також вказана діяльність провадиться за наявності відповідної ліцензії, пише Економіка сьогодення. Як інформують у Головному управлінні ДФС  у Черкаській області, за положеннями розділу XVII Прикінцевих та перехідних положень Закону України

Як змінить Черкащину відкриття ринку землі?

Нещодавно Президент України заявив, що новий парламент до кінця року має вирішити питання із запровадженням в країні ринку землі. Що означатиме відкриття ринку землі для аграріїв Черкащини?

Громади Черкащини додатково отримали освітню субвенцію

10 липня Уряд схвалив перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік, пише Економіка сьогодення. Таким чином врегульовано проблему недостатності коштів субвенції на освіту для  окремих громад, що виникла через неправильно враховані у розрахунку обсягу освітньої субвенції на 2019 рік площ адміністративно-територіальних одиниць.

Що потрібно знати черкасцю, якщо користуєшся банківською карткою за кордоном?

Українцям розплачуватися за кордоном можна практично всіма банківськими картами, які випущені міжнародними платіжними системами. В Україні та Європі найбільш поширені Visa і MasterCard. Найкраще для подорожей користуватися картами основних класів – Classic і Gold, а також Platinum.

Як сплачувати податок на нерухоме майно у 2019 році?

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується за об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі за їх частки. Оподатковується загальна площа об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх частин. Обчислення суми податку з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб,

На Черкащині дві компанії порушили антимонопольне законодавство

ТОВ «Уманська дорожньо-будівельна компанія» і ФОП Ворошилову А.Б. оштрафовано за  порушення законодавства про захист економічної конкуренції, пише Економіка сьогодення.

300 гривень за нового друга: TransferGo і ПриватБанк розпочали нову акцію

ПриватБанк розпочав нову акцію для клієнтів, які користуються сервісом онлайн-переказів TransferGo. Як повідомили в банку, до 20 серпня діятимуть спеціальні інвайт-коди для друзів, за якими можна отримати 10 фунтів стерлінгів бонусів та виграти подарунки. Для участі в акції треба зареєструватися на сторінці

Юні черкасці мають змогу виграти 500 000 гривень від ПриватБанку

До кінця серпня власники дитячих банківських Карток Юніора Mastercard мають змогу виграти 500 000 гривень у захопливому квесті «Супергерої ПриватБанку», пише Економіка сьогодення. «Нинішнє покоління Z важко чимось здивувати.

Глєбов закликає черкасців відмовитись від використання поліетилену

Громадський діяч Євгеній Глєбов для Економіка сьогодення прокоментував ситуацію щодо екологічної акції “День без поліетилену”, яка відбулася вчора, 3 липня. «Товариство, вчора в рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів по всій території країни проходила загальноукраїнська акція “День без поліетилену”.