На черкаському лакофарбовому заводі «Аврора» наступного року планують відкрити новий цех. Про це повідомив комерційний директор ТОВ «Лакофарбовий завод «Аврора»» Олександр Догадко:
– Нині йде підготовка до будівництва нового цеху з виробництва напівфабрикатних лаків і смол. Цех буде виробляти різні модифіковані алкідні лаки і смоли: алкідно-акрилові, алкідно-стирольні, алкідно-уретанові, алкідно-фенольні різного ступеня жирності. До теперішнього часу такі лаки і смоли в Україні не випускалися, всі плівкоутворювальні завозяться із-за кордону.
Ринок змінюється і зараз попит збільшується саме на таку сучасну продукцію. Адже це продукція з високими експлуатаційними властивостями, підвищеними декоративними і захисними властивостями, тривалим терміном служби.
Підприємством постійно проводиться оновлення і розширення асортименту продукції. У цьому році «Авророю» значно розширено випуск екологічно чистої продукції.
– Це водно-дисперсійні матеріали. Ці матеріали зручні в застосуванні, екологічно безпечні й порівняно довговічні, – розповідає Олександр Догадко. – Ми освоїли 9 найменувань цієї продукції. Для її виробництва впровадили сучасну систему очистки та підготовки води, що сприяє хорошій якості і тривалого зберігання продукції. Водно-дисперсійні матеріали заводу «Аврора» за якістю не поступаються матеріалам кращих європейських виробників. За рік обсяги виробництва цієї продукції зросли майже в тричі і становлять 1500 т.








Коментарі закриті.