Управління Національного банку України в Черкаській області сьогодні, 23 вересня 2015 року, планує провести акцію “Єдності” трудових колективів та первинних профспілкових організацій. Про це сайт “Економіка Сьогодення” повідомили первинна профспілкова організація та представницький орган, уповноважений представляти інтереси найманих працівників Управління Національного банку України в Черкаській області.
Як сказано у повідомлені, на сьогоднішній день керівництво Національного банку України грубо порушує норми трудового законодавства України і трудові колективи територіальних управлінь Національного банку України об’єдналися у боротьбі із їх незаконними діями.
Акція “Єдності” проводитиметься в межах діючого законодавства України шляхом здійснення фотозйомки трудового колективу Управління разом з їх сім’ями на фоні будівлі Управління.







Коментарі закриті.