Цілителька Світлана у роботі використовує ікони та освячені свічки

Світлана із Черкас з підліткового віку зцілює людей. Передбачає майбутнє, розповідає про минуле та сьогодення, знімає причину, зурочення, прокляття, повертає удачу, допомагає позбутися проблем у сім’ї, з’єднує долі та знімає “вінок безшлюбності”. Проводить потужні магічні обряди на сімейне щастя. До неї за допомогою щодня звертаються десятки людей з усієї Черкащини та України.

“По очах відразу видно порчу. Таким постійно не щастить у роботі, розпадається сім’я, чіпляються різні болячки. І ніхто не може пояснити, в чому справа. Таке трапляється переважно через заздрість. У таких випадках рятую людину Божим словом, свічками та йорданською водою. Обов’язково кожному, хто до мене звернувся, ставлю захист”, — каже Світлана.

Найчастіше звертаються до цілительки ті, кому ніхто не може допомогти. У таких випадках людині швидше за все пороблено. Поробити людині може навіть той, хто не має надзвичайних здібностей. Для цього достатньо лиш побажати недоброго. Жінки звертаються переважно повернути чи знайти коханого. Молоді дівчата просять передбачити майбутнє.

Точну кількість сеансів для позбавлення негараздів Світлана не знає. Усе залежить від людини та проблеми, з якою вона звернулася.

“Для когось вистачить одного сеансу, а якщо напасть в організмі дуже запущена, то більше. Якщо недуга невиліковна, відразу зізнаюся, що не зможу допомогти. Для повного одужання слід точно виконувати те, що я раджу, та вірувати. Частіше ходити до церкви і щодня молитися”, — розказує Світлана.

У роботі цілителька використовує святу йорданську воду, освячені свічки та ікони. Щорічно привозить їх з Єрусалима. Щотижня Світлана відвідує церкву, а щомісяця їздить до монастирів.

Звертайтеся за тел.: 097 290 99 46, 067 979 60 71.

Св. № 830999, вид. МОЗУ у 2013 р.

* на правах реклами