Цілу делегацію потенційних інвесторів з Туреччини зустрічав у Черкасах 16 листопада Президент Черкаської торгово-промислової палати Сергій Першин.

Яшар Танріверді – представник торгової палати м.Анкара, президент текстильної торгової палати і президент федерації бойових мистецтв “Sayokan” ; Аріф Токйоз – власник будівельної компаніі “Serbeci” ; Мехмет Токйоз – власник ріелтерської компанії “Mehmet Saat”; Зафер Акташ – власник текстильної компанії “NUH Textile”. Про це повідомляють у інтернет-спільноті «Черкащина: усе найцікавіше».

Цікаво, що делегацію турків до Черкас привіз справжній козак, який віднедавна став офіційним представником Черкаської торгово-промислової палати в Туреччині – Олег Островський.

У першу чергу, заморських гостей, які побували в Черкасах, Червоній Слободі та на Чигиринщині, цікавлять перспективи співпраці за будівельним, текстильним та агропереробним напрямками.

«Так повелося, що в Україні з представниками закордонного бізнесу часто підписують різноманітні «меморандуми про співпрацю», за якими так і не настає ніяких конкретних дій, – говорить Олег Островський . Намагатимемось зробити так, щоб у випадку з турками співпраця отримала належне реальне продовження на ділі. До речі, вже маємо перші приклади успішного ведення бізнесу на Черкащині представниками Туреччини – і це якраз аграрний сектор».

Нагадаємо: Туреччина залишається у списку лідерів серед держав, що інвестують кошти у розвиток економіки України.

Від Author 2

Коментарі закриті.