Минулого року держлісгоспи Черкащини витратили два мільйони гривень на охорону праці

Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється систематична робота щодо поліпшення умов праці та організації безпечної роботи у відповідності до Закону України «Про охорону праці» та нормативно-правових актів з охорони праці.

Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Так, у 2019 році на охорону праці держлісгоспами області було заплановано використання коштів на суму 1,8 млн грн, фактично витрачено – 2 млн грн і в середньому показник по управлінню складає 1200 грн на одного працюючого.

Розподіл коштів на охорону праці за статтями витрат у 2019 році складає:

– на придбання спецодягу та засоби індивідуального захисту витрачено 613 тис. грн;

– на навчання працюючих – 723 тис. грн;

– на проведення медоглядів – 260 тис. грн;

– на проведення основних фондів у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці – 402 тис. грн.

«У 2019 році в лісгоспах були проведені щорічні навчання та перевірка знань з охорони праці робітникам по двадцятигодинній програмі. Загалом же навчання та перевірка знань посадових осіб держлісгоспів управління проводиться згідно плану-графіку в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства. Так, у 2019 році  46 працівників пройшли навчання», – зазначає завідувач сектору лісосировинних ресурсів та охорони праці управління Павло Сидорук.

Службами охорони праці лісгоспів та обласного управління минулоріч було проведено 402 перевірки стану охорони праці у підрозділах. За результатами перевірок налагоджений контроль за усуненням виявлених недоліків.

Випадків виробничого травмування працюючих, ДТП з транспортними засобами лісгоспів та випадків виникнення пожеж будівель і споруд у 2019 році не було.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.