57 черкаських світлофорів планують передати у власність міста

Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, відповідний проект рішення вже підготовлений на розгляд депутатського корпусу. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

За її словами, з відповідною ініціативою до міської влади цьогоріч звернулось  Міністерство внутрішніх справ України стосовно безоплатної передачі із державної власності у власність територіальної громади Черкас 57 світлофорних об’єктів. Оскільки державне підприємство Міністерства внутрішніх справ України «Черкаси-Інформ-Ресурси», яке донині опікувалось зазначеними світлофорними об’єктами, припиняє свою роботу.

– У разі підтримки депутатами цього проекту 57 черкаських світлофорів передадуть на баланс КП «Міськсвітло» з метою їх подальшого належного утримання та експлуатації, – повідомила Ірина Іванівна.

Керівник КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін зауважив, що на сьогодні вони опікуються трьома світлофорами у місті, які розташовані на розі пров. Богдана. Хмельницького – вул. Надпільної, вул. Благовісної – вул. Новопречистенської, вул. Чорновола – вул. Бидгощської.

Водночас додає, що кожен такий світлофорний об’єкт потребує  постійного нагляду та обслуговування, аби забезпечити його безперебійну роботу. Адже це – безпека наших людей.

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.