Лисянські підприємці візьмуть участь у конкурсі «Село: кроки до розвитку»

На Черкащині четвертий рік поспіль за підтримки агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» реалізовується проект «Село: кроки до розвитку». Проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема, у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Ознайомившись з вимогами проекту, двоє підприємців з Лисянщини виявили бажання підготувати власні бізнес-плани, пише Економіка сьогодення.

У рамках проекту Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості долучилася до проведення семінару-тренінгу з економічних знань та написання бізнес-планів підприємцями.

Семінар-тренінг організовано громадською організацією «Ресурсний центр АНГО» на замовлення агроіндустріального холдингу. Учасниками заходу стали 11 роботодавців Лисянщини, які займаються вирощуванням та реалізацією продукції рослинництва, тваринництва, наданням послуг з їх переробки.

Під час заходу конкурсанти отримали фахові консультації з питань написання бізнес-планів та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності. Дізналися про умови і терміни проведення конкурсу, а також про деякі особливості цьогорічного відбору.

Як зазначила заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Наталія Сокирко: «Служба зайнятості зацікавлена в активізації підприємницьких ініціатив серед сільського населення, аграріїв, фермерів-початківців, адже успішне започаткування власної справи та її розвиток забезпечить створення нових робочих місць в сільській місцевості, а це, в свою чергу, позитивно впливатиме на ситуацію на місцевому ринку праці».

Захід пройшов в атмосфері активного діалогу. Присутні обговорили власні бізнес ідеї, актуальні питання сіл та громад, інформують у  Лисянській районній філії ОЦЗ. 

Довідково:

У 2019 році 29 переможців Конкурсу отримають від агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» грант (фінансова допомога). Обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.