Деякі черкаські приватні школи частково фінансуватимуться з держбюджету

Приватні школи матимуть можливість частково фінансуватися з держбюджету. Відповідну Постанову затвердив Кабінет Міністрів України 27 лютого, про це йдеться у сюжеті UA: Черкаси“. Батько учня четвертого класу приватної школи Павло Валенчук платить за навчання сина щомісяця. З його слів, приватну школу для дитини, бо тут більше можливостей для розвитку здібностей Тимофія. Павло говорить, співфінансування дозволить краще розвивати потенціал приватних шкіл.

– Хотілося, щоб ця субвенція йшла на пряму від міністерства, оминаючи місцеві ради. Щоб було якомога менше інстанцій між грошима й дитиною, – каже чоловік.

Багатодітний батько Олександр Спільніченко у приватній школі навчає восьмеро дітей. Зі слів Олександра, нині частково оплатити навчання дітям допомагає школа.

– Справа в тому, що ми не можемо потягнути оплату навчання, і школа йде на поступки. Вони жертвують, тому в нас оплата набагато менша. Я розумію, що якщо я не плачу за своїх дітей, то кошти звідкись мають надходити, – каже він.

Зі слів очільниці міністерства освіти Лілії Гриневич, під вимоги Постанови підпадатимуть ті школи, які мають ліцензію та видають документи про повну загальну середню освіту.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.