«Ніхто незабутий, ніщо не забуте», – Євгеній Глєбов

«Напередодні річниці кривавих подій на вул.Грушевського та Інститутській, 20 лютого 2014 року, які призвели до сотні загиблих, тисяч покалічених, поранених та побитих, особисто у мене викликає глибоке обурення, що на сьогоднішній день, досі ніхто із високопосадовців реально не заарештований і не засуджений.

Незважаючи на оприлюднені матеріали убиці не притягнуті до кримінальної відповідальності, а розслідування кримінальних справ штучно затягується у судах та при проведенні судово-медичних експертиз.

Діюча влада обіцяла спрямувати всі державні ресурси на швидке розслідування злочинів проти Євромайданівців, проте наразі маємо діаметрально протилежний результат.

Судячи з такої пасивності складається враження, що нові-старі владці зовсім цього не бажають. Очевидно, багато хто з діючого режиму має безпосереднє відношення до тих кривавих подій і зараз задіює весь свій вплив, щоб ми ніколи не довідались, а що ж насправді тоді відбулось, і хто винен?

Єдине в чому я впевнений, так це у тому, що смерті на Майдані і на Сході нашої країни були недаремні, я пишаюсь цими людьми, бо вони помирають за нас та наше майбутнє.

Пам’ятаємо про це…»

Євгеній Глєбов, громадський діяч, директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестцій».

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.