Канівчанам планують надати грошову допомогу

Днями під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з надання одноразової грошової допомоги громадянам коштом районного бюджету. У ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші, інформує “Нова Доба“.

Комісія з надання одноразової грошової допомоги жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації є органом, створеним для розгляду звернень громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. При цьому враховуються матеріально-побутові та особливі умови.

– На розгляд комісії надійшло 14 заяв від жителів Кам’янки та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна сім’я. До заяв додаються акти обстеження установленого зразка, довідки про стан здоров‘я із медичних установ, – зазначила головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення управління праці Галина Буйніцкас.

Особливу увагу члени комісії приділили громадянам, хворим на онкологію, та соціально-небезпечним захворюванням.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

Щодо всіх звернень ухвалили позитивне рішення. Допомога надана на загальну суму понад 20 тис. грн.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.