Для учнів черкаської спортивної школи придбали сучасні велосипеди

У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №2 – новий інвентар. Для вихованців відділення триатлону коштом бюджету придбали сучасні велосипеди фірми «Specialized». Востаннє обладнання тут, за словами тренерів, оновлювали ще понад п’ять років тому.

– Ось такими кроками ми продовжуватимемо оновлювати спортивну інфраструктуру в нашому місті. Переконаний: невдовзі про Черкаси знатимуть як про спортивну столицю України,  – коментує Юрій Андрійович. – У нас живе, тренується надзвичайно багато талановитих хлопців і дівчат, які своїми особистими рекордами прославляють Черкаси як в Україні, так і за її межами. Наше завдання – створити їм комфортні та безпечні умови для занять спортом, забезпечити їх усім необхідним інвентарем. Сподіваюся, що нове устаткування допоможе молодим спортсменам поліпшувати свої результати.

– Це велосипеди тренувального класу, – говорить викладач КДЮСШ №2 Павло Лавриненко, який виховує чемпіонів майже 35 років. – Існує кілька видів триатлону, один із таких – крос-катрі триатлон. Для того, щоб займатися ним і змагатися під час чемпіонатів, треба інший різновид двоколісної техніки. Шосейні велосипеди тут не підходять, бо дуже пересічені траси. Тож такі позашляхові велосипеди були нам необхідні й допоможуть під час змагань.

 За інформацією Черкаської міської ради. 
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.