“Мобільний адміністратор”: у Каневі запрацювала послуга виїзду додому працівників ЦНАПУ

У Центрі надання адміністративних послуг Канівської міської ради запрацювала послуга «Мобільний адміністратор». Про це інформує консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

Центр працює у звичному режимі, та попри це залишаються люди, які в силу певних обставин не можуть відвідати ЦНАП, щоб отримати ту чи іншу адміністративну послугу. Це переважно люди з обмеженими можливостями чи похилого віку. Отож, відтепер запрацює послуга “Мобільний адміністратор”. Працівник ЦНАПу з усім необхідним обладнанням для надання послуг на службовому авто виїжджатиме до людей.

Для цього достатньо подати заявку. Зробити це може хтось із рідних, особа за довіреністю або ж соціальний працівник (якщо людина одинока). До заяви також потрібно додати підтверджуючий документ про стан здоров’я. Опісля адміністратор повідомить заявника про час прибуття працівника до нього додому. “Мобільний адміністратор” працюватиме за тим же графіком, що й «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.