Черкасцям розкажуть про корпоративне, податкове та комерційне права в зовнішньо-економічній діяльності

В рамках «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017-2021 роки» за підтримки Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради та за підтримки ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» 16 жовтня 2018 року о 16.00 відбудеться тренінг на тему: «Юридичні та податкові аспекти в зовнішньо-економічній діяльності підприємців».

Це вже третій захід із циклу безкоштовних інформаційно-мотиваційних тренінгів для підприємців та тих черкасців, які лише збираєються започаткувати власний бізнес.

Спікери:

  1. Погасій Світлана Миколаївна – засновник Черкаського юридичного бюро та Центру надання бухгалтерських послуг, учасник програми «Адвокат майбутнього», член Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України. Має десятирічний досвід роботи в області корпоративного, податкового та комерційного права.
  1. Обманюк Світлана Василівна – бізнес-тренер, фахівець з великим досвідом роботи в податкових органах.

На заході учасники матимуть змогу отримати безкоштовне консультування та практичну допомогу щодо форми і порядку укладення зовнішньо-економічного договору (контракту), про права та обов’язки його сторін, порядок відкриття валютних рахунків в банківських установах та про податковий облік ЗЕД.

Нагадаємо, що упродовж жовтня 2018 року тонкощами відкриття та ведення бізнесу ділитимуться з учасниками тренінгів кожного вівторка – 23.10 та 30.10.2018р. о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою місті Черкаси, вул. Дашковича 19, мінус 2 поверх (ТРЦ «Хрещатик-Сіті»).

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067 767 24 51.

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.