Черкаські студенти зможуть стажуватися в Канаді

Черкаський державний технологічний університет запроваджує нові програми стажування та студентського обміну з навчальними закладами Канади.

Тому сьогодні університет підписав меморандум про співпрацю з Освітньою агенцією ICEA.

Обидві сторони мають спільну зацікавленість у багатьох наукових та освітніх сферах, тому домовились про розробку можливих шляхів для здійснення спільної діяльності. Обидві сторони зобов’язалися обмінюватися інформацією, розробляти спільні програми або проекти, що становлять взаємний інтерес, взаємодіяти у розвитку освіти загалом, включаючи потенціал для надання спільних програм тощо, пише vycherpno.ck.ua.

– Зерно посіяно. Ми більше дізналися про освіту в Канаді, ми знаємо у якому напрямку рухатися. Ми розуміємо, що отримати освіту в одному навчальному закладі — це не вершина знань. Завжди є куди рости і де здобувати досвід та нові знання. Канадська освіта для нас інша, незвична, та з часом кордони стираються, світ стає меншим і все глобалізується. Тому для багатьох напрямок Україна-Канада стане звичним, — сказав ректор ЧДТУ Олег Григор.

Представники канадських навчальних закладів розповіли про навчання за кордоном та які перспективи та можливості очікують українських студентів у Канаді.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.