Понад 17 млн грн штрафу накладено на черкаські підприємства за порушення законодавства з питань праці

Упродовж серпня інспектори праці Управління провели 105 заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, працевлаштування осіб з інвалідністю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності, з них – 90 інспекційних відвідувань з питань додержання законодавства про працю. У результаті було складено 64 постанови про накладення штрафів на загальну суму 17 млн 40 тис. 171 грн.

У ході інспекційних відвідувань впродовж серпня 2018 року виявлено, що 7 роботодавців допустили до роботи 18 осіб без належного оформлення трудових відносин.

За порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат працівникам, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі винесено 6 постанов на загальну суму 67 тис. грн.

У ході 51 інспекційного відвідування суб’єктів господарювання виявлені порушення законодавства з питань праці. Керівникам суб’єктів господарювання, відповідно, внесено приписи на усунення порушень.

За невиконання законних вимог інспекторів праці керівників двох суб’єктів господарювання оштрафовано на суму 1870 грн.

До поліції передано матеріали трьох інспекційних відвідувань для прийняття рішення щодо притягнення роботодавців до кримінальної відповідальності.

За інформацією “Діловий регіон“.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.