На Черкащині до перспективного плану утворення громад внесли зміни

Упродовж кількох місяців тривала робота над внесенням змін до чинного перспективного плану утворення ОТГ. Про це повідомив пресі заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань.

– Спільно з представниками районів та депутатів облради ми розглянули всі можливі варіанти утворення тергромад. Обирали найоптимальніший, який би насамперед враховував позицію людей. У підсумку маємо 24 новостворені ОТГ, а це майже 140 населених пунктів, які чекають на призначення виборів. Ще 8 сіл хочуть приєднатися до діючих 4 ОТГ. Лишилося, аби депутати обласної ради підтримали напрацьований нами документ, який потім передамо на розгляд до Кабміну. Саме без його рішення громади не зможуть перейти на міжбюджетні стосунки з державою, – зазначив пан Березань.

Він, однак наголосив, що доопрацьований перспективний план – не незмінна доктрина, як саме треба об’єднуватися, до чого часто апелюють супротивники реформи з децентралізації. Добровільність лишається і люди можуть пропонувати зміни до об’єднавчих варіантів.

– Ініціатива громади – найважливіший фактор. Адже створення ОТГ – насамперед готовність взяти на себе відповідальність та обов’язки за життя тергромади, – наголосив заступник голови ОДА.

За інформацією “Прочерк“.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.